بازدید دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد موسسه آموزش عالی بعثت کرمان از شرکت شکوفاصنعت پویا
 
موسسه آموزش عالی بعثت کرمان  با هدف آشنایی دانشجویان مستعد با شرکت‌های صنعتی و بهره مندی از تجربیات مدیران آن اقدام به برگزاری بازدید علمی از شرکت شکوفا صنعت پویا نمود. این برنامه به سرپرستی دکتر دهقانی، استاد گروه مدیریت انجام شد. در این برنامه دانشجویان ضمن بازدید از بخش‌های مختلف که به‌منظور آشنایی با محیط واقعی کار و همچنین درک بهتر مفاهیم تئوری دروس مربوطه برگزار شد، مهندس بیدختی جانشین مدیر عامل شرکت شکوفا صنعت پویا؛ مهندس عباس زاده، مدیرعامل شرکت خودروسازان شکوفا صنعت پویا و مهندس کرمی مدیر کارخانه شرکت خودروسازان شکوفا صنعت پویا به معرفی بخش‌های مختلف نظیر انبار، مونتاژ، کنترل کیفیت و ساخت پرداختند. مدیر تحقیق و توسعه شرکت به تشریح اهداف شرکت و برنامه‌های آتی آن پرداخت و آمادگی خود را جهت همکاری و استفاده از ظرفیت مستعدان و نخبگان اعلام نمود.
لازم به ذکر است گروه صنعتی پویان در سال ۱۳۷۵ با تاسیس شرکت شکوفا صنعت پویا شکل گرفت و در راستای خدمت به میهن و هموطنان عزیز زیرمجموعه های این گروه تا کنون به 15 شرکت رسیده است. فعالیت این گروه به گستره سرتاسرایران و کشور های همسایه بوده و در حوزه های صنعتی ، معدنی و بازرگانی می باشد. گروه صنعتی پویان  با تکیه بر توان فنی و مهندسی، بازرگانی، اجرایی و ماشین آلات و تجهیزات مدرن، در همکاری نزدیک با شرکتهای مطرح داخلی، پروژههای عظیمی را در کارنامه خود به ثبت رسانده است و با افزایش توانمندیهای خود از نظر نیروی انسانی و تجهیزات، فعالیت خود را در کلیه حوزه های فولادی، نفت و گاز و پتروشیمی و سایر حوزه ها در سطح کشور گسترش داده است.
 
در انتها از کلیه مدیران و مسئولین شرکت شکوفا صنعت پویا که برای بازدید از این مجموعه با این موسسه همکاری نمودند، تشکر و قدردانی می شود.